| Lowsensitive a întrebat:

Numele personajului principal din filmul Kung fu panda este paul si se scrie altfel sau pur si simplu asa il cheama pe el Po...

Răspuns Câştigător
| Andr3y25 a răspuns:

Nu...Nici nu exista vreun personaj in Kung fu panda cu numele ''paul''

3 răspunsuri:
| MisterSTAG a răspuns:

Master Po Ping, sau prescurtat PO

| Andr3y25 a răspuns:

Numele lui este Po ..asa numit si DragonWarrior. Abia astept kung fu panda 3...Cand se va reintalnii cu tatal sau...(serialul a fost dezamagitor)

| Lowsensitive explică (pentru Andr3y25):

Deci numele lui(PO) nu are nici o legatura cu numele Paul?

| Andr3y25 a răspuns (pentru Lowsensitive):

Nu...Nici nu exista vreun personaj in Kung fu panda cu numele ''paul''