| andistan a întrebat:

O configuratie de maxim 20 25 mil care sa duca gta v pe high? Dau funda

10 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ce e aia comficuratie?
@problemerezolvate23: Iti bati joc de el cu sistemul ala? Uita-te la ce i-ai facut tu si uita-te la asta - http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1213959/

| TechGuyTpu a răspuns (pentru KodrutZ):

A zis maxim 25 buddy...

| TechGuyTpu a răspuns (pentru KodrutZ):

In al 2 rand hdd costa mai mult ca ram apoi procesorul este octacore ceea ce este o prostie imensa in gaming.Sursa sa inteleg ca nu mai trebuie iar placa de baza suporta numai memoriile de 1600 oc(nu din fabrica asa)

| TechGuyTpu a răspuns:

Nu il duci pe high la bugetul ala dar pe low-medium merge. http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/953110/

| PolishJew a răspuns (pentru TechGuyTpu):

Esti sigur? Daca ai monitor de rezolutie 800x600 ar putea big grin + nu a precizat nici rezolutia (daca se refera la high si rezolutie ar insemna+11520x2160 ADICA fiind MAXIM, nici tu Titan Z sli nu poti juca pe 11k... x3 4k.)

| TechGuyTpu a răspuns (pentru PolishJew):

Credeam ca spui full hd.Asa la o rezolutie de 720p merge mai sus de high.

| PaRaZyTu a răspuns:

Eu am procesor i5, placa video nVIDIA gtx750, 8 gb ram, placa de baza Asus b85-e am dar 30 milioane pe el si merge linistit gta5 high ^^tu il loc de i5 poti lua i3 si tot va merge ( ca sa te incadrezi in 25 de milioane)

| andistan explică:

Mi.am marit bugetul si imi iau un pc la 20 de mil cu i5 4460 8gb ram +gtx 960 10 mil deci vin 30 si cred ca e buna configuratia

| KodrutZ a răspuns (pentru andistan):

Depinde ce petarda e ala cu i5... Zi mai bine 3000 buget si altfel discutam.
@probleme: Ai vazut vreun benchmark cu octacore-ul ala vs ce ai bagat tu? Daca nu, ciocul mic. Sursa e Thermaltake Smart SE 530W, vine moca la promotie. Nu apare in Wishlist, nu stiu de ce. Nici tu nu te incadrasesi in 2500...

| KodrutZ a răspuns (pentru andistan):

Uite aici treaba serioasa, nu rahaturi de doi lei cum probabil vrei sa iti iei:
http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1214439/
Eh?