| Nebunu1 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar si eu un laptop mai mult pentru jocuri! Am cateva preferinte: sa-mi duca Euro Truck Simulator 2 si Arma 3 tot la high!
Buget maxim 3000 lei!
Ce imi recomandati?

7 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Laptop Apple sau mai ieftin un laptop Acer sau Toshiba pentru ca la tine mult bateria.

Răspuns utilizator avertizat
| TheMasterOfAll a răspuns:

Iti recomand sa alegi un laptop Apple deoarece cred ca este cel mai bun. Daca nu mai ai cateva variante bune cum ar fi:
-Dell
-HP
Cred ca merita sa alegi unul dintre astea.
Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| 2Low a răspuns (pentru TheMasterOfAll):

Foarte inteligent esti copile!
Voi stiti macar ca laptop-urile Apple nu suporta Windows are un sistem MAC si nu poti rula fisiere executabile pe el? Sunt si jocuri care le poti juca pe laptop dar foarte putine si alea le joci printr-un emulator.
Daca nu stiti nu va mai bagati aiurea.

Răspuns utilizator avertizat
| mabeby a răspuns:

Cauta prin (999)