| OtravaDulce a întrebat:

O intrebare joaca careva darkorbit?

Care companie e cel mai populata? (din cele 3 ce la da la inceput).

Care lume de joc din euroglobala a fost deschisa ultima?

Dau fundy primul raspuns

1 răspuns:
| SonicAndrei a răspuns:

Nu știu, dar cred că poți afla pe forum. Dar nu populația contează mai mult ci jucătorii. De exemplu, chiar dacă MMO (inventez un exemplu) are mai mulți jucători decât VRU (nu știu dacă așa e), iar cei de la VRU sunt mai activi și mai tari atunci e mai bine la ei. Exemplul e inventat, nu știu dacă e așa. Eu m-am pus pe EIC atunci când m-am jucat și cred că acolo ar putea fi cei mai mulți (probabil mai mulți începători) pentru că e albastru și e Pământul.
Mai bine pui aceiași întrebare pe forum dacă nu primești și alte răspunsuri... eu nu știu.