| JunNnkie a întrebat:

O placa video de gaming in jur de 1000-1300 lei?

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Depinde si de ce piese ai/vrei sa iti iei impreuna cu placa video, specifica tot sistemul fiindca daca procesorul e slab si sursa e petarda, atunci degeaba iti iei o placa video de peste 1000 de lei

| JunNnkie explică (pentru bogdan324):

Pai am:
-Procesor Intel core i5 ivy bridge de 3.10
-8 gb ram
-sursa nu stiu de cat e...dar pe spate scrie la input 230 V si 5 A

| Jipa95 a răspuns:

Sa inteleg ca nu vrei sa faci upgrade la o placa video odata ce este depasita de un joc, vrei sa duca orice mult timp de acum in colo. Eu m-as duce catre asta : http://www.pcgarage.ro/......5-256-bit/
5-6 ani de acum in colo nu ai treaba cu ea! :)

Bft!