| Cortex a întrebat:

O problema:nu ma mai lasa sa intru pe id-ul meu de mes de cam o saptamana,imi scrie ca,conexiunea la internet nu este buna, dar pe alt ID ma lasa sa intru deci e imposibil sa fie netul cauza.Eu am un cont de steam si era trecut pe acel ID care nu-l mai pot accesa,asa ca am creeat un nou ID si am pus la steam noul ID de mes,mi-a scris ca am primit un mail de verificare mail in care trebuie sa-mi scrie un cod pe care trebuie sa-l introduc daca vreau sa-mi mai pot folosi contul de steam,dar nu am primit niciun mail! Am incercat sa contactez "steam support" dar cand am vrut sa-mi fac cont pe forum sau ce e,aceeasi problema, nu am primit mail-ul de confirmare chiar daca pe site mi-a scris ca mi-a fost trimis.Eu am dat bani pe acel steam si e nasol sa-l pierd. Vreo solutie?

1 răspuns:
| Brotacelul a răspuns:

Si eu aveam erori de genu la mess... dupa ce l-am reinstalat n-am mai avut probleme.
In ceea ce priveste primirea mail-urilor de confirmare, din cate am vazut, e o problema general valabila pentru yahoo. De multe ori mailurile nu ajung la destinatar sad Incearca sa faci o sesizare si la yahoo in privinta asta.