| SmileyKoG a întrebat:

Am un cont de steam si mi-a trimis pe email un cod de comfirmare iar pe acel email nu am primit nimic si nu ma mai lasa sa intru pe steam sau pe steam forum doar daca scriu codu de comfirmare si as vrea sa rezolv asta prin a retrimite codu pe un alt email sau orice altceva m-ar ajuta. Funda pentru un raspuns ajutator va roghappy

2 răspunsuri:
| newboy a răspuns:

Am doar 2 intrebari pentru tine si sper ca te pot ajuta:
1-Dintr-un motiv sau altul cu acel joc vrei sa cumperi un joc?
2-Ce fel de cod este:cod postal, cod de produs etc.

| newboy a răspuns (pentru newboy):

Scuze,am gresit la prima intrebare voiam sa spun cu acel cod vrei sa cumperi un cod?