| bogdan324 a întrebat:

O sa primesc un laptop Olivetti Olibook s1500 (intel core i3, placa video intel HD graphics, 3gb ram ddr3) si vreau sa stiu cam ce jocuri destul de noi mi-ar merge. Funda!(stiu ca placa video e cam varza dar nu am ce face, nu am cerut eu laptop-ul, e cadou)

2 răspunsuri:
| dsasz a răspuns:

Deci daca ai Windows 8 ai putea sa ai gta 4 sau MicroVolts sau ai putea Assasin`s Creed 2 dupa placa ta video sunt cam cele doua iar gta cu placa ta ar merge pe Windows 8 IAR PE 7 Ai putea 4Story sau Metin 3

| bogdan324 explică (pentru dsasz):

Am rezolvat de mult treaba asta, acum am un pc cu nVIDIA gtx 770, Intel i5 3570k, 8gb ram