| BadassFox a întrebat:

Oamenilor, eu am la Romtelecom viteza de 100 Mbps, care ar trebui sa descarce cu 10mb/s din cate stiu eu, dar se descarca cu 1, maxim 1.2 mb/s. Acum imi descarc GTA V si merge doar cu 300-400 kb/s. Pot opta pentru optiunea de fibra optica la Romtelecom la tara? Inca o intrebare : viteza seara sau noaptea scade considerabil, pingul ajunge undeva pe la 300, cand ziua este la 60. Se poate intampla la fel cu viteza de descarcare? Funda pentru raspuns rapid ^^.

3 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

Romtelecom (Telekom mai nou) au viteze de download infernal de mici si proaste, in timp ce la viteza de navigare sunt aproape cei mai buni. Nu ai cei face, daca vrei schimba furnizorul de internet cu RDS sau UPC.

| BadassFox explică (pentru anonimguy3):

Nu au optiunea de fibra optica? Am contract cu telefon, televiziune si internet si nu il pot intrerupe

| Cristian071017 a răspuns:

De unde iti descarci gta 5