| Florin_Suhan_Aurel_1998 a întrebat:

Oare daca iau casti de telefon fara fir se pot conecta castile la o plasma... plasma inca nu am cumparat-o si de aia intreb... ca nu am ce intreba si de aia rolling on the floor

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Doar daca "plasma" are bluetooth, sau posibilitatea conectarii unui receiver bluetooth printr-un port usb, daca are port usb in primul rand.

| Florin_Suhan_Aurel_1998 explică (pentru Zangetsu):

Mda... eu ziceam casti de telefon acolo daca ai fost atent, adica casti fara fir ca alea de iphone x de exemplu daca stii cum zic, da in fine acum, nu cred ca se poate