| Miezuuuuuuuu a întrebat:

Oare de ce imi merg unele jocuri uneori in lag? Hitman :Blood Money, Infernal, Just cause. la Hitman am cerintele peste, la Infernal le am aparoape la fel si la just cause. clar peste! Sistemul Meu : 1GB RAM, Procesor AMD Athlon 3000+ 1.8 ghz. si Placa video : ATI Radeon 9600, Multumesc de ajutor big grin

Răspuns Câştigător
| XxRawrXx a răspuns:

Probabil ai prea multe jocuri cu marimea mare. si eu am avut 5-6 jocuri cu marime de peste 20 GB si imi mergeau toate cu lag sau mi se inchideau automat. happy Incearca sa mai stergi din jocuri.
Fundoi?

| Miezuuuuuuuu explică (pentru XxRawrXx):

Hmm, am jocuri in pc de 35gb Hdd-ul nu prea mare de 200GB, o sa incerc sa mai sterg din ele;-?

| XxRawrXx a răspuns (pentru Miezuuuuuuuu):

Da... Cam asta e ideea... Daca nu prea e memorie multa, se blocheaza automat. incearca sa stergi din cele cu memoria mare. big grin

| Miezuuuuuuuu explică (pentru XxRawrXx):

Fundoi smug