| AsteaptaMaDincoloDeMoarte a întrebat:

Ofer funda. Acum cativa ani am dat peste un joc si nu imi mai pot aminti numele lui.
Stiu ca era un fel de miniclip, nu trebuia sa il cumperi, doar scriai pe google numele lui si puteai juca. Personajul principal era un tip blond undeva in evul mediu, cred ca in nume era Castele sau Tower dar nu imi pot aduce aminte.
Stiu ca erau doua joculete de acest fel, 1 si 2.
Grafica lui era identica cu Chibi Knight.
In gameplay stiu ca dintii erau forma de health si ca ai quests si la un moment inamicii tai erau goblini si niste melci uriasi, i-ar dupa ce ii omorai le puteai fura cochiliile si armele si puteai sa le vinzi. Stie cineva numele acelui joc?

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Jocul se numea : 4 Story?

| AsteaptaMaDincoloDeMoarte explică (pentru Celcestietot):

Nu.))) avea in nume Tower sau Castele

| Celcestietot a răspuns (pentru AsteaptaMaDincoloDeMoarte):

Nu rade, am incercat macar laughing))

| Cusurgii0123344 a răspuns:

Sabii si sandale?

| AsteaptaMaDincoloDeMoarte explică (pentru Cusurgii0123344):

Nah..era destul de openworld jocul ala