| PuținConteazăNumele a întrebat:

Ofer funda! Am virtual box si vreau sa instalez pe ea android 4.4. Totul e bun se deschide, selectez instalarea fac o partitie si cand vreau sa il instalez imi apare mereu o eroare Guru Meditation. Am incercat sa instalez si un windows 7 da la fel arata si la ala. Ma puteti ajuta in cel mai scurt timp? Va rog frumos. happy

1 răspuns:
| TinK0de a răspuns:

Creca ai selectat prea putina memorie, mai precis 256mb, schimba cu cel putin 512-1024, la pariu ca merge, mie imi apare guru meditation cand nu pun suficienta memorie la backtrack.