| Alexandra_Madalina_1990 a întrebat:

Ofer fundita! Spune-ti-mi si mie niste jocuri gen tom, angela suwbay surfer(sunt fata)

3 răspunsuri:
| aCek1ng a răspuns:

Cand cauti aceste jocuri pe magazin play gasesti sub ele sugestii de jocuri asemanatoare happy Cel mai bine e sa le incerci tu pe alea de acolo si sa vezi care iti place mai mult happy

| raresbarbier a răspuns:

Pou

| Hemmingsophobic a răspuns:

Maze Runner, Criminal Case, Farmville 2, Talking Ginger, My Talking Tom 2, Goats Evolution (asta ma înveselește). Sper ca ți-am fost de folos.