| Razvanboss01 a întrebat:

Ofer funda celui care imi spune daca vorbeste talking angela ca talking tom sau ca restul.Mi-am instalato pe tableta si vorbeste doar engleza ce sa fac ca sa repete ce zic eu ofer si funda si vot

3 răspunsuri:
| DumiY a răspuns:

Buna!
Jocul Talking Angela nu repeta ceea ce vorbesti tu. Sunt doar doua cantece pe care le poti schimba tu si poti apasa pe Tom si pe Angela si ei se saruta.

Pa, pa!

| evelinadiana a răspuns:

Buna.Merge.dar cand il instalezi arata daca vrei sa il ai in modul copilului si daca vrei sa schimbi asta. dar scrie pe engleza daca ai dat yes iar apoi no ar merge. funda? happy

| Rizea_Alexandra_1987 a răspuns:

Undeva mai sus, apare o plancarda! Are o steluta pe ea! Este pe langa capul Angelei! Apasa pe ea! Dupa aceea va imita ce spui tu!