| Mazuru_Elvis_1997 a întrebat:

Ofera cineva HOST gratis pentru un server de samp?! Am un GM de pe Pronion si vreau sa`mi deschid sv! Dau funda si ii multumesc foarte mult celut care ma ajuta! v-a primi si owner pe server!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am lucrat acum un an cu un tip egiptean la un server SA:MP. Își dorea sa aibă propriul lui server și găsiseră undeva găzduire host gratuita. Deci da, sunt șanse, nu foarte mari, dar e posibil sa gasesti. Din nefericire nu mai știu locația undea găsiseră host-ul gratuit.

| Kosmin19 a răspuns:

Nu cred ca iti va oferii cineva HOST gratuit. Deci laughing)...

| Cosmin_Isac_1992 a răspuns:

Daca vrei facem sv impreuna eu deja am sv deschis. Add : c0sminX_who
HostName: Fnatic RP : la 10 on lvl up
Address: 193.84.64.109:7778
Players: x / 50
Ping: 22
Mode: •Fnatic v0.2•
Map: Ls'and'Sf

| Andrey2299 a răspuns (pentru Cosmin_Isac_1992):

Cosmine...am doresc eu sa fac impreuna cu tine add andrey_micro4 daca vrei

| Cosmin_Isac_1992 a răspuns:

Sa-Mp :
HostName: Pro-Gaming: Download 0.3X - www.pg-official.com
Address: 93.119.26.212:7777
Players: 38 / 50
Ping: 8
Mode: PG:RP v4.7
Map: Orasul PG

| albertinoportar a răspuns:

Add id : albertinoportar@yahoo.com
am sv si daca vr iti folosesc gm tau
iti dau owner
Gm daca se poate sa fie roleplay/rpg
Buzz me dupa ce mai adaugat!

| Dulgheru_Mario_1982 a răspuns (pentru albertinoportar):

Mai ai serverul sunt scripter si daca vrei sa te ajut cu un gm smecher.