| JoinTu a întrebat:

aveti idee cum as putea schimba folderul de download? Adica programele pe care le descarc sa nu se mai downloadeze in C/Documents and Settings/Downloads...etc... ci intr_un folder ales de mine (sau creat) in alta parte.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui ce browser folosesti, este putin diferit. Spune browser-ul si o sa-ti indic exact. Numai bine!

| DraGfirE a răspuns:

Apesi din tastatura ctrl si p la directories si put new downloads.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce browser folosesti?
La Chrome te duci pe cheita din dreapa sus, dai clic, alegi setari, apoi setari avansate si acolo ai "descarcari" cu posibilitatea de modificare.

| JoinTu explică:

Folosesc mozilla

| Geojorjy a răspuns:

Pai depinde ce program folosesti pentru download. Tools - Options