| GirlOfDeath a întrebat:

Ok deci ieri mi-am reinstalat windows-ul si am deascarcat messenger 10 si nu vedeam ce scrie pers. cu care vb. sau ce scriu eu, asa ca am descarcat messenger 9 pe care l-am avut inainte si tot aceeasi situati. Nu vad ce scrie pers respectiva, sau se scriu eu. Va rog daca a mai trecut cineva prin asta, sa imi zica cum a rezolvat! va rog puppy dog eyes

1 răspuns:
| virus5381 a răspuns:

Http://www.forwindows.net/......-soluția/ ti se crapa atstatura de dai un search pe google? scuze ca sunt asa rau dar noa nu mi se pare normal sa pui o intrebare inainet de a cauta pe google...