| vrajitoarea a întrebat:

Nu pot vedea ce mi se scrie sau ce scriu in fereastra de messenger. am reinstalat messenger-ul dar tot nu s-a rezolvat problema. S-a mai lovit cineva de problema asta?

Răspuns Câştigător
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Am avut aceeasi problema acum cateva luni. Am gasit acest tutorial http://www.videotutorial.ro/? p=1922 si am rezolvat-o. Char mi-am salvat acest link, sa il am in caz de nevoie.

3 răspunsuri:
| Mony a răspuns:

Si eu am aceeasi problema si nu m-a ajutat nici o metoda de acolocryingcrying
de pe situl trimis de Mirunacrying

| nebunik4663 a răspuns:

Ms mult miruna mie mi-a fost de ajutor :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am si eu aceasta problema, dar nu stiu dc