| anonim_4396 a întrebat:

Parerea unui cunoscator in it / hardwere... va rog... fara dinastia de jaoca metin si cred ca stiu ceva :P

ce parere aveti despre placa asta

http://www.emag.ro/placi_video/placa-video-sapphire-amd- radeon-hd-5670-1024mb-gddr5-dvi-pci-e--p11168-31-20G

dati-mi un review la ce are cei lipseste note in benjmark sau alte chestii

merita cumparata?

se comporta bine cu un procesor intel e2140 1.6 gHz? si cu 2 giga de ram DDR 2?

1 răspuns:
| CnG a răspuns:

Mmm procesoru nuprea totusi placa e buna dar ai procesor extrem de mic si cu o placa de asta...