| anonim_4396 a întrebat:

Parerea unui cunoscator in it / hardwere... va rog... fara dinastia de jaoca metin si cred ca stiu ceva :P

ce parere aveti despre placa asta

http://www.emag.ro/......168-31-20G

dati-mi un review la ce are cei lipseste note in benjmark sau alte chestii

merita cumparata?
se comporta bine cu un procesor e2140 1.6 gHz? si cu 2 giga de ram DDR 2?

2 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Doar 1.6 ghz procesorul? dual-core abia? e prea buna placa video pentru el. Procesorul n-o sa tina pasu.

| AugustinFiltru a răspuns:

Iti spun sincer nu sunt specialist dar nici nu trebuie sa fi ca sa stii ca placa asta este buna-foartebuna.
Eu pe o scara da la 1-10 i-as da un 9; 9, 5.
Daca procesorul este AMD o sa se comporte foarte bine, si cu 2 giga ram DDR 2 este foarte bine!
Funda te rog!