| GeorgeCNT a întrebat:

PC Gaming Diaxxa Smart Ryzen 5 2600X 3. 6GHz HDD 1TB+SSD 120GB 8GB DDR4 Radeon RX 550 4GB GDDR5 128bit diaxxa_gaming_smart_R52600x_RX550 e ok?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Depinde ce vrei sa joci pe el si pe ce setari.

| GeorgeCNT explică (pentru Wr3nch):

Pai cs go far cry 3 mafia 2 cs 1.6 san andreas si nfs most wanted 2005 si jocuri free batranesti cam atat si pentru Autocad ca lucrez foarte mult in el

| Wr3nch a răspuns (pentru GeorgeCNT):

Astea merg fara probleme, deci e o alegere buna.

| GeorgeCNT explică (pentru Wr3nch):

????

| Wr3nch a răspuns (pentru GeorgeCNT):

Ce ai mentionat in raspuns merg fara probleme pe laptopul ales.

| GeorgeCNT explică (pentru Wr3nch):

Nu este un laptop este un desktop este mai bine desktop că pot sa-i dau upgrade in viitor și e mai sigur. Apropo mulțumesc ❤️

| GeorgeCNT explică (pentru Wr3nch):

Îți las linkul de la el

https://m.cel.ro/......3MjEnMQ-l/