| TOFFIXman a întrebat:

Pe Assasin's creed origins pot bate bossi ex:anubius, fara sa am gold edition? As vrea sa imi iau deluxe edition si as vrea sa ma pot bate cu bossi

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Cred ca te referi cand joci online... un lucru iti pot spune: pe versiunea descarcata in offline, adica pe pc fara conexiune la net nu mi-a stat nimeni in cale! am omorat osti intregi de romani cu sefii lor cu tot. laughing deci tot ce exista in joc i-am omorat cu brio, nu am avut nevoie de Gold Edition! acum nu stiu daca pe net iti da adversari mai tari, dar nu cred...

| TOFFIXman explică (pentru lpavel):

Ma refer la zeitati exemplu :Anubis
L-ai putut bate fara gold edition?

| lpavel a răspuns (pentru TOFFIXman):

Dap happy Am terminat jocul, deci am batut tot ce s-a dat la mine big grin