| MeGhosta a întrebat:

Pe ce trebuie sa apas sa mearga inainte masina la euro truck simulator2? laughing Funda! Apas pe sageata in sus (up) si nu merge..ma uit la controale, nu inteleg nimic!

3 răspunsuri:
| rauzan94 a răspuns:

Uita-te la control si unde scrie acceleration sau accelerate sau cum o find scris apasa cu mausu pe el pana ce te lasa sa editezi cand te-a lasat sa editezi apesi pe sageata si gata! big grin

| brokerul_4033 a răspuns:

Dai pe E ca sa pornesti motorul si apoi dai pe sageata inainte

Funda?