| alabala_8116 a întrebat:

Ajutati.ma! mi se stinge calculatorul brusc. de fapt doar monitorul si trebuie sa. l aprind din nou mereu. stiti cum pot sa repar asta? cred ca am umblat prin setari ceva. [funda puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Temperatura,cel mai probabil.

| iloveunicorns a răspuns:

Şi mie mi se intamplat asta, este de la placa video, nu acceptă jocuri mmorpg gen metin2, 4story etc etc, nu ai ce face in privinţa asta.

| Sp33dyt a răspuns:

Mai multe detalii: ce windows folosesti, cum il deschizi cand se inchide, ti se intampla in timp ce esti la comp sau cand sta degeaba?

| SimpluCosty a răspuns:

Schimba placa video sau daca n-are nimic placa atunci ai un virus puternic in pc

| Gavanescu_Andrei_Alexandru_1999 a răspuns:

Verifica firele care intra in monitor s-ar putea sa fie de acolo poate e rupt, retezat etc. BAFTA

| alabala_8116 explică:

Endley : nu am jocuri pe elwinking
Kiddu2: nu e de la asta

| kiddu2 a răspuns:

Daca ii ecran plat poate ti se scoate cablul din spatele monitorului. Si mie mi se-n tampla asta de multe ori rolling eyes. Dar acum nu se mai deconecteaza cablul happy!

| runnn a răspuns:

Du`te si tu si intreaba la un it shop... pot fi mai multe cauze... probabil sunt fire care nu fac contact prea bine. si app nu mai posta intrebari de genul asta in categoria dragoste si sex laughing