| andrei1121 a întrebat:

Pe facebook cum faci sa apare la un prieten de la tine din lista frate sau sora?funda

2 răspunsuri:
| HaraSHOW a răspuns:

Frate daca te uiti bine o sa vezi ca este de fapt am vazut eu mai demult dar nu stiu cum era

| MariusSaan a răspuns:

Pai depinde. daca il ai in romana ar veni asa : Sus in dreapta ai numele tau. Andrei Popescu ( doar un exemplu ) dai pe nume si o sa-ti apara ceva cu Editeaza Profilul si Vezi ca. Si dai pe editeaza profilul. In stanga o sa-ti apara 9 propozitii. Info. de baza etc si dai pe Prieteni si Familie, dai in jos si scrie ceva gen ( Adauga inca un membru al familiei ) si scrii numele caruia vrei big grin
Daca ai pe engleza ( US ) faci la fel!

Cu placere.