| anonim_4396 a întrebat:

unde gasesc familia unui prieten pe facebook? sora, frate etc...

4 răspunsuri:
| Amiiii69 a răspuns:

Te duci la numele lui si sub poza sa de profil are scoala, universitatea, liceul ma rog..si sub ai Despre.dai acolo si jos iti apare familia(frati, surori, unchi, matusi etc.) sper ca te-am ajutat :*

| radioboy a răspuns (pentru Amiiii69):

La despre imi pare doar : cronologie, despre, prieteni, fotografii, harti... familie kanci...

| radioboy a răspuns:

Ahh... nu l am la prieteni asta este problema de nu mi arata familia...

| coolgirl_6143 a răspuns:

Vezi ca sub poza lui de profil ai sectiunea aia cu datele despre el. Apesi acolo si putin mai jos vei gasi familia lui! Sper ca te.am putut ajuta. Funda?puppy dog eyes