| Nts a întrebat:

Ce iubesti mai mult un frate/o sora sau un prieten/o prietena?
Dupa cine ai suferit mai mult dupa un frate/o sora sau un prieten/o prietena?
Cine crezi ca va fi langa tine indiferent de situatie un frate/o sora sau un prieten/o prietena?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu iubesc pe nimeni si eu nu voi avea pe nimeni langa mine niciodata.

| Buuff a răspuns:

Mereu as alege frate(pacat ca nu am sad) e ruda de sange si nu te-ar putea uri niciodata orice ai face.prietenul e la risc. pana nu-i cunosti ffffff bine nu stii cu cine ai de aface dar sora sau frate... :X parerea mea :d

| alish a răspuns:

La prima intrebare: UN PRIETEN! poate majoritatea o sa zic `` ooo ce raspuns da si asta `, dar e parea mea, sincer i`a gandeste`te la doua proverbe `` Fratele`i frate, dar branza tot pe bani ii `` si ``Prietenul e langa tine cand ai probleme si imparte cu tine ultima mie``. Probabil toti le stiu blushing, dar gandeste`te acum cate cazuri sunt cand familia nu iti sare de loc in ajutor!sad
La a doua intrebare: O SORA/UN FRATE! Da. pentru ca indiferent de cati pr adevarati, cand vezi ca nici un frate/o sora nu te ajuta te simti.prost.
La a treia intrebare : Un prieten. e accesi explicatie ca la prima intrebaree :*
Te pup si multa bafta!love struck

| alish a răspuns:

@Ilovemysis M`am gandit la decizia mea si crede-ma e una foarte bine gandita, si eu am o sora care trebuie sa plece si nu! nu spun ca nu o iubesc, tin ff mult la ea, dar sincer...ea nu ma intelege la fel de bine ca pr mea cea mai buna. Oricum intre mine si sora mea nu prea a fost niciodata o relatie f buna, probabil de aia am o parerea paralela cu a ta. Si sora mea trebuie sa plece in toamna la facultate si da imi va fi dor de ea, dar nu chiar asa cum imi este de pr mea cand nu e langa mine. Sora mea cand este langa mine e de parca nu ar fi laughing adica de abia vorbim oh go on.Deci crede`ma stiu ce vorbescwinking nu am spus de proasta lucrurile alea oh go on.

| alish a răspuns:

@Ilovemysis oh go on las`o moarta!oh go on

| catycaty_5603 a răspuns:

Fratele si sora ca ei nu tin cont de nimic consider ca fratii intre ei se ajuta la bine si la rau love struck

| Nts explică:

@alish decizia ta puppy dog eyes nu am nimic impotriva insa aveam aceeasi parere cu tine pana sora mea a plecat pentru o luna in vacanta au trecut trei saptamani si deja nu mai pot nu mai acum cine sa am cert. sora mea nu ma barfit cu nimeni niciodata spre deosebire de prieteni straight face nu exista prieten care sa nu te barfeasaca nici cel mai bun tot sa scapat cumva straight face de obicei familia te ajuta straight face aveti acelasi sange happy imposibil ac familia sa nu te ajute.catusi de putin.stiu acum in ce stadiu esti straight facepetreci foarte mult timp cu prieteni si familia las'ooh go on ei bine am fost ca tine pana ce a plecat si mi-am dat seama ca ei ii simt lipsa.cand o pritena de'a mea a plecat vara trecuta pret de 2 luni in Franta nu i'am simtit atat de mult lipsa cum i'o simt ei acumstraight face o iubesc :X este pentru mine una din cele mai importante persoane.Am iesit cu un amic cand ea trebuia sa plece si ma simteam foarte prost asa ca am fugit repede spre tren pentru a o imbratisa si pentru ai ura "Distractie palcuta!"mai aveam 10 minute si foarte mult de alergat iar in timp ce alergam nu imi doream decat sa pot sa o imbratisez si sa ii spun ca de mult o iubesc...cand am imtratisat'o imi doream ac timpul sa se opreasca in loc pentru totdeauna...asa ca te rog sa te gandesti la decizia ta. este una buna intr'un efl prieteni se uiat la 30 de ani vei merge foarte des la familie/rude si mai rar la prieteni.Vei regreta!

| Nts explică:

@alish sunt cazuri in care fratii se iubesc dar nu si arat. este si cazul surorii tale si al tau...>big grin

| loredanna_6477 a răspuns:

1.fratele/sora
2. hmm. ambele variantelaughing)
3.fratele/sora:X:X:X: