| Noname1920 a întrebat:

Pe farmerama mi-am facut cont m-am jucat cam o ora si am iesit iar a doua zi am scris pe google farmerama am dat clic unde scrie login sau ceva de genu si nu se incarca deloc imi scrie sus farmerama dar partea unde ar trebui sa ma loghez este alb. Dau funda si vot.

1 răspuns:
| oniQqQ a răspuns:

Pai daca iti apare asa inseamna ca e ceva neregula cu siteul sau ai irusi pe calculator asa ca daca vrei cauta un alt site si incearca sa vezi daca merge. Funda?