| ஐNoNameஐ a întrebat:

Pe jocul Club Penguin, cum devin agent EPF? Am umblat peste tot prin camera de telefon dar tot nu-mi dau seama cum devin agent. Dau funda+vot.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| selfie a răspuns:

Eu am jucat acum cativa ani si stiu ca trebuia sa intri si iti aparea ceva. O misiune parca. Sau trebuia sa mergi tu intr-un colt sau pe un cerc colorat. Nu mai stiu sigur. Si trebuia sa dai probe happy Bafta

| ZapacitaaZapaciteloor a răspuns:

Pai eu joc de 5 ani jocul acesta! nu sunt membru, dar am 3 puffelsi, casa, haine...parca as fii membru! si primii 2 ani eram asa trista ca trebuia sa fi membru ca sa poti fi agent secret.si intr-o zi am dat pe insigna galbena din colt pe care scrie M! mi-a dat cateva intrabari am raspuns si am devenit agent. dupa sa devin epf au mai trecut 2 ani si m-am dus in cabina de telefoane si am apasat pe telefon si a aparut un ecratn si ma intreba daca vreau sa dau un test si am dat ca da.si testele erau:aruncatul bulgarelui la tinta, alergatul,ascunsul, si evadarea. Daca e corect, bine. daca nu, scuze.

| BulinutzzaMov a răspuns (pentru ZapacitaaZapaciteloor):

Pai si cum ai reusit sa aduni toate chestiile acestea? Eu chiar nu stiu.sad

| krystalfox a răspuns:

Intri in sala aia cu telefon.sus iti arata o tinta.arunci un bulgare de zapada acolo si apoi incepi testul! e simplu spor la treaba si dupa ce il treci vei deveni un egent si cand iti spune sa mergi pe chestia albastra sa nu mergi ca e o capcana