| Cerasela_1494 a întrebat:

Pe lady popular ce inseamna cand o domnisoara e banat?

5 răspunsuri:
| Alecsyyya a răspuns:

Când ești banat, contul tău este blocat. Te poți loga, dar nu ai voie să joci. Când ești banat, vei vedea un mesaj care arată ora la care va expira banul si motivul de a fi banat.
Pedeapsa ta poate fi temporară sau permanentă, depinde ce reguli ai încălcat.
Poate ti-ai facut mai multe conturi, poate ai vorbit urat, ai cersit voturi etc.

| MyEssence a răspuns:

Cand esti banat inseamna ca nu ai respectat regulile jocului pe care le poti citi aici: http://forum.ladypopular.ro/viewtopic.php?f=2&t=2 in plus sa stii ca exista si forum unde poti pune intrebari si unde exista regulamentul jocului

| madalina188w a răspuns:

Inseamna ca ai facut ceva rau, ca de exemplu te-ai despartit de multe orii...etc.trebuie sa-ti faci un cont nou pana cand nu maiesti banat scrie cred pana in 2016, nu? atunci iti recomand sa faci un alt cont.bye-bye funda?

| AsVreaEu a răspuns:

Buna pe lady popular cand o domnisoara e banata inseamna ca nu mai poti intre pe cont funda?

| xxxxxaryxxxx50 a răspuns:

Pe lady popular te numesti laura mosnegutu? am o fata pe nume laura mosnegutu la prieteni si este banata eu pe lady popular ma numesc selena-89 eu nu sunt banata