| DianaPaula14 a întrebat:

Ce inseamna pe lady popular banat pana? pls funda

Răspuns Câştigător
| Nothing05 a răspuns:

Adica nu mai ai voie sa intrii pe cont pentru o scurta perioada deoarece ai incalcat regulile jocului. Cred ca esti banata pentru 2-3 zile sau chiar mai putin. Maine sau duminica vei putea intra pe cont;-)

Te pup:*

3 răspunsuri:
| Alecsyyya a răspuns:

Când ești banat, contul tău este blocat. Te poți loga, dar nu ai voie să joci. Când ești banat, vei vedea un mesaj care arată ora la care va expira banul si motivul de a fi banat.
Pedeapsa ta poate fi temporară sau permanentă, depinde ce reguli ai încălcat.
Poate ti-ai facut mai multe conturi, poate ai vorbit urat, ai cersit voturi etc.

| g3og3orgy a răspuns:

Si continoarea...care e pana la ce? ban inseamna ca nu ai voie sa intri pe cont pentru perioada care scrie ...deci s-ar putea sa ai ban pana in 2016 sau pana maine depinde de ce ai facut

| BabyLove_3029 a răspuns:

Inseamna ca nu mai poti intra timp de xxx zile pe contul tau de lady. depinde cate zile esti banata, trebuie sa iti scrie