| Elial a întrebat:

Ce inseamna in jocul lady popular Banat pana...

Răspuns Câştigător
| BiaSiAtat a răspuns:

Inseamna ca numai poti sa intri pana in dat de...deaorece nu ai acceptat o regula din reguli

1 răspuns:
| Alecsyyya a răspuns:

Când ești banat, contul tău este blocat. Te poți loga, dar nu ai voie să joci. Când ești banat, vei vedea un mesaj care arată ora la care va expira banul si motivul de a fi banat.
Pedeapsa ta poate fi temporară sau permanentă, depinde ce reguli ai încălcat.
Poate ti-ai facut mai multe conturi, poate ai vorbit urat, ai cersit voturi etc.