| ImiDaiFunditza a întrebat:

Ce inseamna sa fi banat la lady popular?

5 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Te banaeaza adica nu vei mai putea intra n joc daca ai facut ceva cum ar fi: sa cersesti voturi, sa injuri, sa pui la status ceva gen: votatima pliz, sau alte din astea. Pentru o anumita perioada de timp, uneori scurta de o zi alteori lunga de 5 ani chiar, depinde ce ai facutwinking

| Bubuu a răspuns:

Sa nu mai ai voie sa intri pe cont ca sa joci intr-un interval de timp.Si nici nu poti fii votat in acel interval de timp.winking

| Alecsyyya a răspuns:

Când ești banat, contul tău este blocat. Te poți loga, dar nu ai voie să joci. Când ești banat, vei vedea un mesaj care arată ora la care va expira banul si motivul de a fi banat.
Pedeapsa ta poate fi temporară sau permanentă, depinde ce reguli ai încălcat.
Poate ti-ai facut mai multe conturi, poate ai vorbit urat, ai cersit voturi etc.

| GrecuCristi a răspuns:

Inseamna ca ai facut ceva neconform regulamentului si contul tau a fost blocat!

| Nataliaa25 a răspuns:

Sa fi banat inseamna ca ai incalcat regulamentul jocului si o perioada nu poti sa te mai joci nu mai primesti banii de la iubit nu mai primesti puncte etc