| Koala a întrebat:

care imi da si mie niste jocuri actiune, arme.Gen [GTA, Call of duty].Am [4 GB rami, placa video 512, procesor dual core 2, 50ghz] si vreau jocuri fara nfsuri sau assasin creed dau funda mersi mult

Răspuns Câştigător
| Aktra a răspuns:

Asta este tot ce stiu acum imi pare rau daca nu te-am putut ajuta insa daca vrei cauta pe youtube shooter games si uita-te acolo.

2 răspunsuri:
| Aktra a răspuns:

F.E.A.R (dar la asta trebuie sa nu fi fricos) F.E.A.R 2 F.E.A.R 3, Area 51, Combat Arms AVA-Alliance of Valiance Arms, Mafia 1, 2

| Koala explică (pentru Aktra):

Alt ceva nu mai sti?

| Aktra a răspuns (pentru Koala):

Asta este tot ce stiu acum imi pare rau daca nu te-am putut ajuta insa daca vrei cauta pe youtube shooter games si uita-te acolo.