| FuuTonN a întrebat:

Pe okazii am vazut ca la unele produse se dau livrare gratuita. Daca bifez livrare gratuita prin Cargus Free cine v-a suporta cheltuielile?

3 răspunsuri:
| Bocanila a răspuns:

In orice caz, nu le vei suporta tuhappy

| Okaziiro a răspuns:

Salut! Daca vrei sa cumperi prin Cargus Free, este gratuit. Daca vrei sa vinzi, vei avea tarife preferentiale din partea firmei de curierat. Mai multe detalii aici: http://bit.ly/14hVVwD Pentru asistenta, ne gasesti la suport@okazii.ro si 0374OKAZII. O zi frumoasa!