| Spayma a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri care merg pe: placa video 64, procesor 1500, rami 700. FUNDAbig grin

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Gta 3, Fifa 2006, Fifa World Cup 2006, Counter Strike

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

E antic, frate.
Poți juca Gta 3, Counter strike, fifa 2003, Starcraft 1, Warlords battlecry 3, heroes 1, 2, 3, etc.

| DaRkYoNuTz1234 a răspuns:

Iti merge si Fifa 07, GTA San Adreas, Max Payne1\2,CAll of Duty 1 si 2 cred, CS-Cownter-Strike, Day of the Zomby, Fear1, si Seriile de PES pana la 2007, cam atat stiu sper ca ti-am fost de ajutor, funda happy.