| NCeausescu a întrebat:

Am si eu o problema. La unele jocuri gen Gta 4, Dirt 3, Sniper Elite, etc... [doar la unele] imi apare urmatoarea eroare.
http://imageshack.us/photo/my-images/6/errvuf.jpg/

Nu doresc sa reinstalez windous-ul, dar doar asta cred ca ma poate ajuta sa scap de eroare.
Vreo sugestie?

2 răspunsuri:
| alexutzul14 a răspuns:

Pai... am cateva variante:
scanezi jocul la care iti apare eroarea(cu un antivirus)
il descarci de pe alt site
il mai instalezi odata pana iti dispare eroarea...
sa-mi spui daca ti-a mer vreuna ditre sugestiile spuse de mine!

| NCeausescu explică (pentru alexutzul14):

Jocurile sunt fara virusi. Am downloadat de pe tpb, iso hunt, kat.ph si fac la fel. Problema e din sistem, de la windows. Vreo varianta?