| TudoricaRobert a întrebat:

Pentru cei care joaca League of Legends. Ce ADC sa imi cumpar dintre: Caitlyn, Graves, Jinx si Vayne?

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Jinx si graves sunt cei mai buni in meta-ul de acum, dar in urmatorul patch vor primi nerf amandoi, si ceilalti adc vor incepe sa fie jucati iar. Caitlyin ar fi o idee mai buna decat vayne, pentru ca ea nu necesita juke-uri/skill.

3 răspunsuri:
| mjk99 a răspuns:

Caitlyn, are cel mai mare dmg dintre toti cei care i-ai mentionat si rupe cu R-u'. Funda?

| QQBlacky a răspuns:

Depinde de experienta ta in joc, daca ai mai putina experienta iti recomand Graves are damage bun in early dar si in late si Jinx e slaba in early dar mult mai puternica decat Graves in late

| QQBlacky a răspuns (pentru QQBlacky):

Vayne e cea mai buna alegere daca ai experienta mai multa evadeaza usor, true damage cu (w) si atack speed mult
Caitlyn e puternica in early dar destul de slaba in late si inutila in team fight