| MrsVamp a întrebat:

Pentru cei care joaca League of Legends (LOL) care e diferenta dintre campioni si skin-uri. Skinurile nu sunt tot campioni?

1 răspuns:
| va2311paa a răspuns:

Deci diferenta intre campioni si skinuri este ca si intre tine si hainele tale intelegi? Campionii au aceste skinuri care sunt doar niste aspecte care nu iti influenteaza deloc modul in care joci.Deobicei cele mai scumpe doar iti schimba skilurile in sensul ca vei vedea alte culori sau alte schimbari referitoare la aspectul vizual.