| ViseInCeata a întrebat:

Am si eu o intrebare,stie cineva un hack de rp sau ip pentru league of legends,fiindca un skin e cam piperat la pret si e cam greu sa iau skinurile asa, ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| Prothos a răspuns:

Nu exista hack.
Exista o alta solutie prin care poti vedea doar tu skinul si poti sa iti pui orice skin.
Cauti pe google mkjogo.
Il downloadezi/instalezi/faci cont.
Il pornesti inainte de joc.
Si iti apare sa alegi skinul in champion select sau poti da click pe features si sa iti schimbi skinul de acolo.
Sugerezi sa cauti pe youtube mkjogo tutorial.
E simplu.Mult noroc.

| ViseInCeata explică (pentru Prothos):

Stiu deja de mkjogo dar nu imi place fiindca acele hackuri de rp ma ajutau sa iau si campioni si am vazut ceva similar pe internet unde toti campionii erau la liber cu acel hack.