| ady900 a întrebat:

Exista un fel se private server pentru league of legends doar ca sa testezi campioni sau skinurile?

3 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Cum era si pe metin, server BETA. Ca un privat, ai dreptul la multe chestii, nu ca pe official unde trebuie sa muncesti ca sa le obtii.
Din pacate, inregistrarile pentru serverul BETA de lol (PBE) sunt inchise de mult si putini mai au conturi acolo. Pingul este de obicei mare 120+ si e cam greu sa joci, si pe zi ce trece, sunt din ce in ce mai putini oameni care vin sa testeze.

| AlexȚucăr a răspuns:

Da. Se numește PBE. Din câte stiu, nu se mai pot creea conturi. Daca vrei sa faci rost de cont, trebuie sa il cumperi sau să i-l ceri unui tovarăș.

| Rimadann a răspuns:

Nu exista un asemenea server pentru ca acest lucru se poate face pe toate sreverele intr-un un meci personalizat (custom).De acolo nu poti primi suspendari daca ai iesit. Ai grija sa fii singur in acel meci pentru a putea iesi fara sa mai astepti sa se termine meciul.