| Myr3ll1994 a întrebat:

Pentru cei care joaca metin 2 am o intrebare: Unde pot gasi esenta de mosc?

Răspuns Câştigător
| MissAndreea a răspuns:

DEci este acolo in coltul din stanga un banut care se tot invarte.Dai click pe ala si cauti la categoria"Iteme cu Jetoane de dragon.O esenta de mosc costa 1 jeton de dragon! sper ca team ajutata!

2 răspunsuri:
| Deyu_4766 a răspuns:

Build asta crezi tuwinking omulewinking deci iti da misiunea dai pe banutul ala din dreapta jos a ecranului cauti nu stiu ce rubrica in care cumperi numa cu jetoane de dragon, cumperi esenta de mosc si o gasesti in depozit de itemewinking
Bafta!

| BuilD a răspuns:

Pai te duci la negustoru de arme sau armuri nu mai stiu exact si iti da o misiune... si tio dupa. spor happy