| Razvan03Andrei a întrebat:

Pentru cei ce joaca Farmerama.

Voi ce ati pus in luminis? Fiind apa din belsug(gratis) ati pus numai cotete, plantatii sau mixt(de amandoua)?

Astept pareri si opinii!

4 răspunsuri:
| Razvan03Andrei explică:

@lotus:acum ma descurc cu plante dar mi-e cam greu cand vine un event si trebuie sa le mut, in fine.mi-ar fi de ajutor un recoltator!(acum am invatat o smecherie si trec mult mai usor de eventuri, dar tot greu este. fara munca nu se poate!)
@olyvya:din cate imi amintesc ca sa poti planta in luminis trebuie sa cumperi de la copacul acela cu stelute(momentan asa stiu si imi amintesc.)

| lotusul5 a răspuns:

Pai numa plante

| Olyvya a răspuns:

Cum pot planta pe toata suprafata luminisului? funda:*

| Razvan03Andrei explică (pentru Olyvya):

Exista pe forum raspunsuri si tutoriale dar poti pune si intrebare.
Ca sa poti planta peste tot iti trebuie deblocat primele cercuri de la copacul intelepciunii, acestea deblocandu-se cu stelute pe care le iei din diverse misiuni si eventuri!
Sper ca ti-am fost de foloswinking
Apropo..nu ai cum sa-mi dai mie funda pentru raspunsul meu si nici eu nu ti-as da din moment ce m-ai intrebat pe mine ceva!
Scuze.