| JockerStoica a întrebat:

Cand pornesc metin2Ro in loc sa imi apara toate serverele adica leonis,gemini, lupus, draco, virgo etc Mie imi apare doar un server care are numele Athir sau ceva de genu.
De ce nu imi apar toate serverele?
Cum fac sa imi apara?
FUNDA PE LOC!

2 răspunsuri:
| JockerStoica explică:

Singurul server care îmi apare se numește Athor nu Athir.
Mă ajută cineva? sad

| Astratinei_Marian_1973 a răspuns:

Vezi ca acum nu mai este acelasi metin2 ro pentru ca de cand s-a facut lvl 105 toata lumea jocaca ca disperatii si toate serverele sunt full, de atunci daca nu ai metinul ro pe care il sti care a aparut primul degeaba ca au mai fost si alte servere pe acelasi metin de aia mai nou toata lumea joca private asa ca iti sugerez un metin pe care ui l-am jucat si este asemanator cu RO dar este un pic mai usor daca vrei contul eu ti-l dau cu mare placere se numeste Metin2Elyps