| ArchWord a întrebat:

Pentru cei experti in Jocuri PC :
Salutare tuturor, as vrea si eu un program sau ceva care sa ma ajute sa pun toate optiunile de grafica la maxim fara sa am placa video pentru acel joc.Si nu vrea sa vad raspunsuri ca mai bine cumparati aia si aia. eu doar vreau un program sau ceva asemanator, eu imi doresc sa pot juca asa, fiindca am si o placa de vizionare mica sad si cand sa o descarc nu doresc survey sau parola ( ma refer si la arhiva si la net ) Dau funda cel mai rapid raspuns castiga.

Răspuns Câştigător
| Asiryx a răspuns:

Salut!
Probabil te referi la programul : 3D Analyzer pe care il poti lua de aici : http://freedsoftwares.blogspot.ro/......-full.html Dar nu te va ajuta foarte mult... adica mare diferenta nu vei simti in joc. Placa video proceseaza calitatea jocului, nu poti reda ceva ce nu poti.

| ArchWord explică (pentru Asiryx):

Adica doar pot schimba doar rezolutia >? da-mi niste detalii

| Asiryx a răspuns (pentru ArchWord):

Acel program nu schimba rezolutia, ci modul de redare. Daca descarci programul iti va spune acolo detalii ce optiuni pot fi schimbate

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Mdah, si eu vreau un Lamborghini Diablo, desi n-am bani nici de impozit. Am auzit ca ar fi un program si pentru asa ceva...

| CinevaNou a răspuns:

Nu vrei si un program care sa-ti tripleze spatiul de pe hard-disk?

| Sellak a răspuns:

Nu exista un program pentru asa ceva.Nu poti face placa video sa redea mai mult decat poate...mai bine fai un overclock dar nu te va ajuta prea mult...mai bine schimbo.

| ArchWord explică:

Scuzati-mi exprimarea, corectare : fiinda:Fiindca

| ArchWord explică (pentru ArchWord):

Scuzati-ma am uitat ca avem optiunea de a edita sa ca nu bagati in seama acest postage