| bogdan324 a întrebat:

Pentru cine are un laptop cu urmatoarele spec:
Intel Pentium 2020m 2. 4ghz dual core
4gb ddr3
Intel HD Graphics
Dati-mi niste idei de jocuri pe care le-ati incercat, eu pana acum am jucat call of duty mw1, 2 si 3, gta 4 pe setari low,sleeping dogs si mi-au mers ok.
Funda pentru cele mai multe!(sa nu va aud cu raspunsuri gen: ce placa video naspa ai, trebuie sa iti schimbi placa video, ca oricum acasa am un pc de gaming)

1 răspuns:
| Miranda29 a răspuns:

Devil May cry 4
The Elder of Scrolls Oblivion
Overlord 1
Assassins Creed 1, 2
Team fortress 2
Left 4 dead 1, 2
Dead space 1, 2
Empire total war
Batman Arkham Asylum
Dragon age Origins
Mass Effect 1, 2, 3
Fifa 11, Fifa 12
Amnesia The Dark Descent
NFS World
Cam astea sunt cele care mi-au venit in minte, in orice caz jocurile mentionte acopera toate genurile