| robert123 a întrebat:

Pentru cine joaca metin2 am o misiune am cuparat cartea misiuni normale si am primit questul misterul maimutelor normale1 si trebuie sa merg in desert la maimute soldat si grenadier dar nu gasesc am incercat si la maimutele din map 2 si nici acolo doar giboni sunt acolo este vreun bug ceva?

Răspuns Câştigător
| ogreaxel a răspuns:

Iti explic eu
daca e misiunea de la uriel
te duci din desert intri in templu si urmezi traseul:
4º pagina - lvl 40-41 - Urmezi traseul : Mergi numai inainte pana
ajungi la primul monument, intri in portal iar apoi STANGA -DREAPTA
-INAINTE -DREAPTA -STANGA -INAINTE -STANGA
funda?batting eyelashes