| BanelNicolita a întrebat:

Salut, am o problema cu Metin2 RO. La lvl 24 am o misiune unde trebuie sa omor Soldat de atac negru rau. Si nu ii gasesc. Sunt pe regatul galben imi puteti face o harta unde ii pot gasesc? Va rog am nevoie. FUNDOI

Răspuns Câştigător
| Armaghedon7 a răspuns:

Salut...Du-te in map2 si treci mai departe de amazoane catre oras.
De obicei apar pe acolo la intrare in oras!
Funda?

2 răspunsuri:
| Deyu_4766 a răspuns:

laughing da cele de jos casesti 4-5 soldati rolling on the floor du-te langa portal la map 2 langa batranwinking acolo faci lure [20-30]winking nu mai sunt activ de 2 ani pe metinwinking dar pot spune ca am experienta necesara[totusi al lvl 56 ce dq] laughing

| Zippo21 a răspuns:

Ii gesesti in map 2 ca si eu m-am jucat inainte metin 2 si am avut misiunea asta si m-am plimbat de m-am urat dar pana la urma i-am gasit. Funda?