| adiynaelena76 a întrebat:

Pentru cine joaca woozworld mi-am facut si eu un cont si nu prea stiu cum se joaca woozworl de unde poti cumpara haine tot ce am inteles de la o prietena este ca atunci cand ma loghez sa fac un fel de misiune sa adun niste flori si sa le dau la un baiat max ca sa se inpace cu o fata jenny am facut treaba asta dar apoi nu stiu cum se joaca mi-am luat o casa si atat apoi doar ma plimbam prin orasul ala va rog spuneti-mi si mie cum se joaca si cum mai pot face bani pe woozworld si daca pot sa imi iau un animalut in woozworld

3 răspunsuri:
| ionelaeu5 a răspuns:

Pai... ca sa-ti iei un animalut mergi undeva unde sunt carti de exemplu dai la aia verde de jos, bila aia si dai la primul scris din casute la books si alegi prima optiune, iar cand ajungi dai clic pe afisele alea. Apoi te uiti acolo la woozpets cu albastru de sus din stanga ta, si ai un animalut.Cu placere.

| adiynaelena76 explică (pentru ionelaeu5):

Da dar cum se joaca si cam despre ce este vorba in joc

| Alexandra_Eu_1988 a răspuns:

In joc, trebuie sa te faci Very Important Person, sa iti faci o biblioteca, sa ai grija de animalul tau, mai multe, dar astea mi-au venit in minte...